Děkujeme Vám za čas, který jste se rozhodli trávit v našem podniku a volíte dál naši Saunu Jižní pro odpočinek a relaxaci.
Bohužel i nás situace donutila upravit ceník, proto věnujte pozornost změně cen při rezervacích a platbách.

Děkujeme a budeme se těšit na Vaši každou další návštěvu ❤️

Vouchery

V prodeji máme výhodné vouchery.
Pro více infomací nám zavolejte.

Sauna Jižní

Provozní doba: nonstop, po předchozím objednání. Telefonické objednávky vyřizujeme denně od 8.00 do 20.00 hod.
Rádi Vás přivítáme v našich saunách, kde se můžete zahřát nejen na těle, ale i na duši a to díky příjemnému prostředí a maximálnímu soukromí, které Vám poskytujeme.

Telefon: +420 737 382 450

Soukromí

U nás si vychutnáte relax a pohodu díky absolutnímu soukromí, které Vám naše sauny poskytují. Po dobu, kdy máte saunu rezervovanou je přístupná pouze Vám.

Časová flexibilita

Našim zaregistrovaným zákazníkum jsou sauny k dispizici téměr v jakoukoliv hodinu díky jejich unikátním číselným kódum. Pro ostatní zákazníky objednávky dle telefonické dohody.

Přístupnost

Našim stálým zákazníkům je zajištěn přístup pomocí jejich unikátního číselného kódu, který použijí při každé návštěvě našich saun. Obsluha Váš unikátní číselný kód vždy dle objednávky pouze aktivuje či upraví pro určitou saunu. Kód Vám umožňuje přístup do hlavního vchodu a vchodu do rezervované sauny. Proto dále nepotřebujete, aby se Vám věnovala naše obsluha a můžete saunu zarezervovat na kteroukoliv hodinu. Každý náš zaregistrovaný zákazník může využívat této služby. O registraci u obsluhy saun.

Naše sauny

Ukázku našich saun naleznete v galerii

Storno podmínky

V rámci naší snahy o Vaše meximální soukromí a diskrétnost chystáme Vaši sauny vždy individuálně, dle Vaší objednávky a Vaše přání. V případě storna Vaší objednávky nejpozději 24 hodin předem účtujeme storno poplatek ve výši 200 Kč.

Sauny

Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Relaxační pokoj

Dále také lze u Nás relaxovat v Našem "Relaxačním pokoji" pro odpočinek od okolního světa.

Bližší informace u obsluhy

Fotka sauny
Scroll down